.

.

МИ КУЧЕ, Женска, Куче со Лак со Зборот Љубов Опремени Т Кошула,

МИ КУЧЕ, Женска, Куче со Лак со Зборот Љубов Опремени Т Кошула,

DEN 647.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Градите Големини (Мали 32 ВО), (Среден 34 ВО), (Голема 36), (XL 38), (XXL 40 ВО).Жените Опремени Т Кошула (ве Молиме Проверете Големини Погоре). 65% Полиестер, 35% Памук.Кратки Ракави.Sublimated Т риза Печатење.Добредојдовте во светот на Мвр Куче; добие овој кул Ми симпатична Куче т-маица, т-маица покажува Ми Куче со зборовите Љубов со o, се заменува со Mi Кучиња симпатична главата, т-маица е идеален за сите куче, животински и слатки љубовници.Т кошула е вградена која ја надополнува онаа на телото и е 65% Полиестер, 35% Памук & 160 gsm (грама по метар sq.) Ве молиме имајте во предвид Т Кошула е подготвен и е малку помал од повеќето Т Кошули, па ве молиме проверете ја големината водич можеби ќе треба да се купи големина нагоре.Ако сакате да се измери себе си да се обезбеди да добие вистинската големина ве молиме следете ги инструкциите подолу.Добиете лента мерка и мерка форма под рака под рака околу вашиот грб и низ градите во најголем дел, ова ќе ви ги даде вашите точни градите мерење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата