.

.

20Pcs Cat5 RJ45 Приклучок, 8P8C Модуларен позлатени Етернет Кабел Главата Приклучок за Цврста Жица и Стандарден Кабел, Транспарентна

20Pcs Cat5 RJ45 Приклучок, 8P8C Модуларен позлатени Етернет Кабел Главата Приклучок за Цврста Жица и Стандарден

DEN 74.16

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【RJ45 CAT5 КОНЕКТОРИ】20 парчиња Rj45 cat5 конектори компатибилен со сите уреди / центри / мрежни конекции RJ45. 【ПОМИНЕ ПРЕКУ ДИЗАЈН】како жици се вметнува низ приклучок и од другата страна,што секвенца верификација полесно.покрај тоа,како се помине-преку дизајн, пресврти во секој пар може да се влечат поблиску до контактите од конвенционалните приклучоци. 【ЕКОЛОШКИ METERIALS】Нашите RJ45 RJ-45 конектор изработени од еколошки материјали за да се обезбеди сигурност и гаранција за квалитет.ROHS согласност, и бојата е Транспарентен, им овозможи на индикатор светлото пенетрација подобро. 【Висока Perfomance】Злато позлатен води за подобро податоци пренесување и повисока јачина на сигналот. 【УСЛУГА ГАРАНЦИЈА】100% задоволство гаранција!Ако постои било каков проблем со вашата нарачка, ние ќе ви помогне без двоумење.Нашите RJ45 RJ-45 конектор модуларен приклучок се изработени од еколошки материјали за да се обезбеди сигурност и гаранција за квалитет.Позлатени контакти обезбеди сигурен перформанси за Gigabit Ethernet оценет мрежи.Заштедите пари со користење на овие конектори за да креирате ваши сопствени џемпери, кои се ROHS согласност, и бојата е транспарентен, дозволувајќи им на индикатор светлото за да навлезат подобро.Удобен за носење, на позлатени конектори е отпорни на корозија и ја подобрува сигнал перформанси.Бидејќи жици се вметнува од конекторот и излезе од друга страна, правејќи секвенца верификација полесно.Во прилог, како и директно преку дизајн, пресврти во секој пар може да биде поблиску до контакт plug од традиционалните ласери.Компатибилен со сите уреди/центри/мрежни конекции RJ45. 8-пински мрежен кабел глава/приклучокот.Позлатени води може да се постигне подобар пренос на податоци и поголема јачина на сигналот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата