.

.

uxcell 8Pcs Cat5e Етернет Кабел, RJ45 Cat5e Ethernet Печ Интернет Кабел 2М/6.5 ft - Жолта

uxcell 8Pcs Cat5e Етернет Кабел, RJ45 Cat5e Ethernet Печ Интернет Кабел 2М/6.5 ft - Жолта

DEN 2109.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Должина : 2 M/6.5 ft ; Боја : Жолта; Пакет Содржина : 8 Pcs x Cat5e Етернет Кабел.Cat5e Ethernet patch кабел за звучници со дом и канцеларија мрежи, компјутери, и се префрлува, центри, АДСЛ, рутери, digital set-top кутии, ТВ со кабловска интерфејс.Производот глава материјал : чист бакар-обложено чипови, Јакна структура : ПВЦ.Cat5e snagless patch кабли се користат за да се справи со ултра-висока брзина и мулти-gigabit протоколи за пренос на големи количини на гласот, податоци, видео и комуникациски сигнали.Сите patch кабли се спакувани во трајни ПВЦ јакна за максимална заштита и флексибилност.На PVC облога ги штити кабелот од вода, прашина, и другите за да се спречи мрежна поврзаност грешки и да ја задржите вашите уреди работи без проблеми. - Ethernet patch кабел за звучници со дом и канцеларија мрежи, компјутери и прекинувачи, центри, АДСЛ, рутери, digital set-top кутии, ТВ со кабловска интерфејс. - Компатибилни Модели : за Компјутери, Принтери, Рутери, Switch Кутии, Сервери, Мрежни Уреди за Складирање, Паметни Телевизии.Uxcell MRO е краток за Одржување, Поправка, и Операции, која вклучува резервни делови, потрошен производи, како и активности завршен да се врати или да се задржи функционирање на потребната опрема.Ние нудиме повеќе од 100 илјади MRO производи.Ние сме специјализирани во MRO производ техники, се служи на клиенти од повеќе од 50 земји и да се изгради позитивна бизнис углед меѓу нив.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата