.

.

Derma Б Секојдневно Влага Лосион за Тело, Не-Мрсна со 48 Часа Хидратација, 13.5 Fl Мл, 400ml

Derma Б Секојдневно Влага Лосион за Тело, Не-Мрсна со 48 Часа Хидратација, 13.5 Fl Мл, 400ml

DEN 384.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Благи и удобност отсто на Вуди s влага за долго време.Овој лосион апсорбира тивко & веднаш без леплива остатоци.Мулти слој на panthenol, шеј путер, и грозје семе масло ја прави лосион веднаш се апсорбира и ги држи влагата подолго време.Маслиново & Алантоин со MLE Навлажнувачки Научно Формула да се смири и да се заштити вашата чувствителна и сува кожа.Ние формулиран Panthenol, кој е пријателски за вода, и Шеј Путер & Грозје Семе масло, кои се пријателски за масло со натрупување до нив слој по слој.Згора на тоа, со MLE технологија нека биде слична на структурата на кожата, така што лосион може да се апсорбираат брзо и задржи влагата подолго време.Маслиново Масло.Тоа е ефикасен во прави кожата еластична.Тоа се задржи на кожата здрав & сјај.Алантоин.Тоа е ефикасен во смирување и заштита.Го штити груба кожа и moisturizes тоа.Топ Бергамот.Средината Лили, Се Искачи, Cyclamen.База На Вуди, Ванила.Веднаш по туш.По капење, се земе соодветен износ на лосион.и тоа се шири тивко и апсорбира пред вода суши.Двојно нега на сува површина.Ре-ги применува лосион каде е ронлив поради мртвите клетки на кожата предизвикани од.сувост (екс.Лактите, петиците, колена, и др.).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата