.

.

Lochlan Reece ISLAY Тело Лосион за Мажи/Лосион за Тело за Жените/Тело Крем/Лосион за Сува Кожа/Миризливи Лосион - 16 оз - со Органско Алое, Кокосово и Јојоба. Исклучителна Луксу

Lochlan Reece ISLAY Тело Лосион за Мажи/Лосион за Тело за Жените/Тело Крем/Лосион за Сува Кожа/Миризливи Лосион

DEN 960.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

МИРИС ПРОФИЛ : Слатка овошен белешки кои имаат delectably помеша со моќен вуди суштината на Коњак да го поттикне сетила.За НЕГА на КОЖАТА ЗА СЕКОГО : без Оглед на типот на кожа го имате, оваа формула е безбедно да ги користите следниве вашиот омилен нега на кожата рутина, наутро и навечер.БРЗО И ЛЕСНО : Сите што треба да направите е да се примени соодветен износ над целото тело!Тоа е меѓу најдобрите лосион за вас да се користи од глава до пети!.КОЖАТА НАПРАВЕНИ ПОМЕК : Преполна со хранлива моќ на Алое, Кокосово Масло, Маслото од Јојоба и Свила Пептиди кои обезбедуваат незаменлива храна за повеќе еластична и помазна кожа, можете да бидете сигурни во!.PARABEN, СУЛФАТ И PHTHALATE СЛОБОДНИ : Со формулација слободни од штетни адитиви, ова не-иритирачки нега на кожата ќе се заштити и да се пополни на кожата еластичност со природни состојки кои се, исто така, еколошки и нежна за кожата.МИРИС ПРОФИЛ : Слатка овошен белешки кои имаат delectably помеша со моќен вуди суштината на Коњак да го поттикне сетила.Нега на кожата ЗА СЕКОГО : без Оглед на типот на кожа го имате, оваа формула е безбедно да ги користите следниве вашиот омилен нега на кожата рутина, наутро и навечер.БРЗО И ЛЕСНО : Сите што треба да направите е да се примени соодветен износ над целото тело!Тоа е меѓу најдобрите лосион за вас да се користи од глава до пети!.КОЖАТА НАПРАВЕНИ ПОМЕК : Преполна со хранлива моќ на Алое, Кокосово Масло, Маслото од Јојоба и Свила Пептиди кои обезбедуваат незаменлива храна за повеќе еластична и помазна кожа, можете да бидете сигурни во!.PARABEN, СУЛФАТ И PHTHALATE СЛОБОДНИ : Со формулација слободни од штетни адитиви, ова не-иритирачки нега на кожата ќе се заштити и да го надополнува својата кожа еластичност со природни состојки кои се, исто така, вид на животната средина и нежна за кожата.Во комбинација со слатка и овошен елементи кои совршено се надополнуваат вашиот сонце личност, ова темелно навлажнувачки лосион ќе остави чувство на вашата кожа еластична, освежен, и блескав во текот на целиот ден долго.Со нашите Islay Лосион за Тело, вие може да го носите глава до пети, одржување на вашата кожа природната рамномерност и конзистентност во текот на секоја активност.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата