.

.

WeatherBeeta Comfitec од Суштинско значење Мрежа II Комбо Вратот Лист Лама Печати 54

WeatherBeeta Comfitec од Суштинско значење Мрежа II Комбо Вратот Лист Лама Печати 54

DEN 1028.16

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Сонцето Блок : Нуди 65%+ UV-зраци блок, одржување на вашиот коњ од прегревање.Обвивка : 210 T најлон поставата на рамениците и опашка да се спречи триење и chafing.Дише : Softmesh летаат заштита, што е многу ладење и фитили далеку пот и влага.Вратот Заштита : Доаѓа со прикачен вратот маска за да се обезбеди целосна заштита.Прилагодлив : Доаѓа со ниска крстот surcingles, две прилагодливи тока пред затворање со допир на лента, и на отстранлив веб нога ремени.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата