.

.

Shiseido Био Перформанси Liftdynamic Крем, 1.7 Унца

Shiseido Био Перформанси Liftdynamic Крем, 1.7 Унца

DEN 2639.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Држи на кожата хидриран.Тоа ја враќа еластичноста на кожата.Ја подобрува тонот и текстура.Мулти-акција.sculpting лицето крем.Карактеристики богат.брзо се апсорбира текстура.Развиен со Tru Structiv М технологија која energizes кожа е природниот ресторативна сили.Карактеристики на Рено Циклус Систем за подобрување на изгледот на кожата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата