.

.

OneA Сончогледово Масло од Семе Екстракт Кожата на Лицето Ладно-цедените Чисто Природен Витамин Превозникот Масло Навлажнувачки Лицето Масло за Коса, Тело, Рацете и

OneA Сончогледово Масло од Семе Екстракт Кожата на Лицето Ладно-цедените Чисто Природен Витамин Превозникот

DEN 239.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Оваа сончогледово масло обидете се на нашиот антиоксиданс кожата масло богато со линолова киселина и олеинска киселина да се заклучи во влага за негување humectant крем за лице грижа и убава блескав кожата.Сончогледово масло е моќен природен тело масло за сува кожа полна со здрава коса, кожа и нокти витамини за да се хранам на вашето тело за чувствителни за нега на кожата крем лицето масло. 100% Чиста И Природни / Семе Екстракт.Препорачливо е дека луѓето со чувствителна кожа користат по мала количина тест. 100% 365 ДЕНА ГАРАНЦИЈА ЗА ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ.Ние Гарантираме Вашето Задоволство За Нашите Шипинка Масло За Лице.Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме вратете го за ЦЕЛОСНО ВРАЌАЊЕ на средствата. ***Предлози за Употреба***треба да се користи само за кожа, лице, козметика, коса и тело грижа, и тоа не е јадење и не треба да се јаде.Препорачливо е дека луѓето со чувствителна кожа користат по мала количина тест.Да се чува вон дофат на children For надворешна Употреба Only Store подалеку од топлина & светлина.БИСЕР : Helianthus Annuus Семе на нафта.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата