.

.

Eaglemoss NCC-72381 U. S. S. Equinox Star Trek Starships Собирање, 140 мм

Eaglemoss NCC-72381 U. S. S. Equinox Star Trek Starships Собирање, 140 мм

DEN 1150.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Оваа неверојатна Starships Колекција на Star Trek возила ги вклучува сите најзначајните бродови од пет Star Trek телевизиска серија.Возилото мерки околу 5-инчи долго x 3 1/2-инчи широка x 2-инчи висок.Било Star Trek фан ќе се соберат сите нив!!. #15 U. S. S. Equinox NCC-72381. STAR TREK STARSHIPS FIGURINE КОЛЕКЦИЈА СПИСАНИЕ #15 EAGLEMOSS PUBLICATIONS LTD Оваа неверојатна колекција на STAR TREK модели вклучува сите најзначајните бродови од пет STAR TREK телевизиска серија.Секој брод е внимателно пресоздава во умре-фрлија и висок квалитет на ABS материјали потоа рачно обоени со неверојатна ниво на детали.Збирката се одликува со целосна палета на Федерација и вонземјанин бродови, вклучувајќи седум инкарнации на Претпријатието, сите големи Klingon садови, вклучувајќи Птица на Пленот, Власт, Borg и Romulan бродови. #15 U. S. S. Equinox NCC-72381 #16 Ferengi Marauder.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата