.

.

Dealmed Стерилни Еластична Ткаенина Лепливи Завои – 1x3 Инчен – 100/Box - 3 Кутии - Дише Прва Помош во Дресот на Пакет - Мека Водат Рана Patch За Медицински Итни случаи Колекции

Dealmed Стерилни Еластична Ткаенина Лепливи Завои – 1x3 Инчен – 100/Box - 3 Кутии - Дише Прва Помош во Дресот

DEN 415.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ТЕШКИ ЗАВОИ – Овие неверојатно силна и флексибилни завои ќе уверувам дека без разлика што и да правиш, тие ќе се движи со вас за да обезбеди неверојатна покриеност и заштита.ИНДИВИДУАЛНИ ЧИСТИ ПАКЕТИ – Секој 1" x 3" рана завој доаѓа поединечно завиткани во свој пакет на услуги за да се обезбеди чистота и понатаму да се заштитат од можни инфекции.ДИШЕ МАТЕРИЈАЛ – Нашите стручно вткаена пластика завои создаде заштита која е дише, мека, и не ќе се држи за вашата кожа да се направи за лесно отстранување.ОПТИМАЛНА ЗАШТИТА – Соодветни за спроведување на третманот на мали рани, овие латекс слободни завои адекватно да се покријат испакнатини, инциденти и намалувања за оптимална заштита. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО ЗАГАРАНТИРАНА – Нашата доверба во нашите производи се од нашите многу години на искуство во медицинската област.Ние гарантираме сите наши производи со 100% пари гаранција за враќање.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата