.

.

FORLIFE Tiktok Задник Leggings,Butt Lift Leggings Тренингот Leggings за Жени

FORLIFE Tiktok Задник Leggings,Butt Lift Leggings Тренингот Leggings за Жени

DEN 138.48

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Топла tiktok Задник leggings : Популарни задник лифт leggings за жените, висока waisted leggings за стомак контрола, со посебен задник кревање дизајн истакнува "праска задникот".Тренингот leggings за жени : висока еластичност, нула движење воздржаност, совршен рационализација на телото обликување.Само право стегање, ниту се лизга надвор лесно ниту да се заостри премногу.Мулти функција : мода носат, дневниот одмор, џогирање, јога, фитнес,..Топла Tiktok leggings за топла жени во различни прилики.Саќе текстура leggings : премиум ткаенина е кожата пријателски, дише, и удобно.Мулти-бои за предност.Важно да се провери големината пред касата.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата