.

.

ИНОВАЦИИ ОСВЕТЛУВАЊЕ 214-AC-G314 ПРЕДВОДЕНИ од Довер 3 Светлина Островот Светлина, Антички Бакар

ИНОВАЦИИ ОСВЕТЛУВАЊЕ 214-AC-G314 ПРЕДВОДЕНИ од Довер 3 Светлина Островот Светлина, Антички Бакар

DEN 292.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Тела може да бидат обесени со светилки свртени нагоре или надолу 4. 5 инчен 2mm Тешки Фрлија Backplate.Двојно Завртување Серија Растојание од штекер отворање на врвот на тела 10. 125. Солидна Месинг 180 Степен Прилагодливи Swivels со внатрешна заби кои заклучување на 5 степен интервали УЛ/CUL Влажна Оценет Со цел да се одржи целната препорачуваме едноставно користење на вода и тензух крпа.Номинална за 100 Вати Максимум по чашката.Компатибилен со Блескаво, LED, Fluoresent и Халоген светилки.Мал Бел 2 Светлина Бања Суета Светлина е дел од Френклин Реставрација Колекција.Солидна Месинг 180 Степен Прилагодливи Swivels со внатрешна заби кои заклучување на 5 степен интервали.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата