.

.

YHCWJZP Дома Чување Полица, Octagonal Монистра Виси Одбор Складирање Полица Рек бебе соба Оркестарот - Сива

YHCWJZP Дома Чување Полица, Octagonal Монистра Виси Одбор Складирање Полица Рек бебе соба Оркестарот - Сива

DEN 179.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Намалување на нередот во мали или големи соба со елегантно складирање на вашите вазни, слики семејството и други ситните на постоечкиот се прикаже полици.Совршен за истакнување на вашата дневна соба, канцеларија, кујната или повеќе со прикажување на шармантна showpieces, украсни предмети, како и други ценети имот.Давајќи домашен, рачно изработени се чувствуваат на собата.Уникатен подарок за пријатели или своите деца, може да ги красат вашиот ѕид, и да додадете чувство на liveliness.Service : Ако имате какви било прашања или предлози за време на купувањето, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви одговори, додека не се задоволни.Среќен шопинг!.Спецификации : Намалување на нередот во мали или големи соба со елегантно складирање на вашите вазни, слики семејството и други ситните на постоечкиот се прикаже полици.Совршен за истакнување на вашата дневна соба, канцеларија, кујната или повеќе со прикажување на шармантна showpieces, украсни предмети, како и други ценети имот.Давајќи домашен, рачно изработени се чувствуваат на собата.Уникатен подарок за пријатели или своите деца, може да ги красат вашиот ѕид, и да додадете чувство на liveliness.Точка Име : Складирање Рек Материјали : Дрво Товарот : За 10kg Карактеристики : Виси, Складирање Полица, Дома Декор Должина : 38cm/14.96", Ширина : 14cm/5.51", Дебелина : 1cm/0.39" (Прибл.) Јаже Должина : 55cm/21.65" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 Сет на Чување на Решетката.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата