.

.

Newage Индустриски 1866TB Прилагодлива Полица, 18 Дијаметар x 66 Должина, Т-Бар Стил, 1500# Капацитет

Newage Индустриски 1866TB Прилагодлива Полица, 18 Дијаметар x 66 Должина, Т-Бар Стил, 1500 Капацитет

DEN 359.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Тип На Производ : Материјал Ракување.Пакет Димензии : 68.0" L X20.0" W Х5.0" Х. Земја На Потекло : Сад.Пакет Тежина : 14.0 Lbs.Полица, Т-бар, 18"W x 66"L, сите заварени алуминиумска конструкција, капацитет од 1500 кг.по полица, NSF.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата