.

.

UXZDX CUJUX Ѕид Полица - Дрво Ѕид Монтирани Дисплеј Полица за Дневна Соба и Бања, 60x10x12cm (Големина : 60x10x12cm)

UXZDX CUJUX Ѕид Полица - Дрво Ѕид Монтирани Дисплеј Полица за Дневна Соба и Бања, 60x10x12cm (Големина : 60x10x12cm)

DEN 15324.24

Залиха
Достапно за вашата нарачка

★ Материјали : дрво. ★ Големина : 40x10x12cm , 60x10x12cm. ★ Логови се чувствувам многу добро, бојата, текстурата е многу убава, и мали делови имаат различни естетика. ★ Месинг прачки спречи книги од паѓање, додај мала слоеви на текстура, и имаат повисоко ниво на лице вредност. ★ Оваа полица ви помага да ги чувате вашите предмети и да ја задржите вашата домашна средина чисти.Производот Категорија : Полици за Складирање, чување Shelves Material : дрво.Големина : 40x10x12cm , 60x10x12cm Suitable за : кујна, дома, bathroom Whether тоа е состави : no You може да изберете инсталација метод ви се допаѓа и тоа е многу лесен за употреба.Ги красат ѕидовите, се стави на книги и убави украси и синтеза на добар приказ ѕид.Силен капацитет на носивост, не е лесно да се деформира, безбедно, еколошки и издржливи.Забелешка : Овој производ вклучува полиците.Други производи не се во продажен простор.Answer : ___________________________ Note : 1. Поради светлината разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи 0.5-2 cm разлики поради прирачник за мерење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата