.

.

Глутен Слободни Чоколадо Чип Challah Микс - Печење Микс за Глутен Слободни Чоколадо Чип Challah Леб, GF Чоколадо Чип Вечера Ролни & Чоколадо Чип Babka Од Мешавини од Orly 123 Оз (Па?

Глутен Слободни Чоколадо Чип Challah Микс - Печење Микс за Глутен Слободни Чоколадо Чип Challah Леб, GF Чоколадо

DEN 1199.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Уверение чоколадо чип brioche challah леб микс кој е орев слободни, млечни слободни, соја слободни.Се пече живот послатка со глутен слободни чоколадо чипови challah микс од Orly, ветувајќи вкусни, домашно направено вкус во секое време.Се користи за мека pretzels, чоколадо чип сирење дански, цимет бухти и повеќе.Тестото се крева убаво што помага во правењето на глутен слободни artisanal чоколадо чипови challah леб.Секој од нашите Кошер, Не-ГМО, глутен слободни мешавини се создадени за да го имитираат вкус и текстура на редовни печени колачи.Вкус Име : Чоколадо Чип | Големина : 7.68 Фунта (Пакување од 6).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата