.

.

MAGFYLY Faux Кожа Ткаенина Инструментално Кожа Плоштадот 1.8 мм Дебел Заврши Полно Зрно Вештачка Кожа Занаети Инструментално Шиење Хоби Работилница за Изработка на Кожн?

MAGFYLY Faux Кожа Ткаенина Инструментално Кожа Плоштадот 1.8 мм Дебел Заврши Полно Зрно Вештачка Кожа Занаети

DEN 2020.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Тоа е силна, носат-отпорни, и солза-отпорни.По поставување на цел, ние ќе ви даде исклучителен шиење кутија.Се надевам дека ќе ви се допадне. ❤ Кожа примена опсег : Дом мека торба / Троседот / столче / Багаж / рачно изработени лаптоп DIY, многу погодна за уметност, занаети, алатки, печат, шиење, резба, хоби студио. ❤Карактеристиките на вештачка кожа : 1.Животната средина-пријателски материјал, текстурата е во ред и полна, и текстурата не е пилинг. 2. Кожа има добра мека креираат издржливост, отпорност на триење и нула отпор и силни прирачник пластичност. 3. На велур е единствена вистинска на допир, меки и удобни, се повеќе издржливи. ❤Кожа димензии : ширина : 1.38 м (4.5 ft), должина на : 1.38 × 5.5 метри , дебелина : 1.8 мм, околу 1 кг по 0,5 метар, (добра производи зависат од телесната тежина и дебелина) може да ги задоволи Различните потреби, ако имате потреба од прилагодување, ве молиме контактирајте со нас.Купуваме повеќе парчиња без сечење, најдолг тек е 18 метри. ❤ Може да бидат направени од кожа : чанти, ранци, ремени, табани, чевли, beaded капи и други кожни производи, DIY рачно да го врати стариот софи, столици, bedsides, итн.Вие не треба да се трошат повеќе пари за да купи нови.Обновување на сите.По продажба : По добивањето на пакетот, ако постои било каква штета, браздата, или не ви се допаѓа тоа, ве молиме контактирајте го нашиот тим што е можно побрзо, ние ќе го реши тоа за вас во рок од 24 часа, и ние дефинитивно ќе ви даде задоволителен одговор.Добредојдовте на нашата продавница, ние гарантираме за квалитетот на стоката.Се надевам дека ќе уживате во вашата шопинг.Одлична изработка е преку доживотно посветеност на занаетчии, способни да го издржат осаменост, се надминат тешкотиите и да се направи најдобро кожа за вас!☆ Материјал : Вештачка Кожа☆ Боја : Жолто-кафеава☆ Кожа ширина : 1.38 м☆ Добри производи зависи од телесната тежина и дебелината☆ Кожа тежина : 1.38 × 0.5 m = за 1kg☆ Кожа дебелина : 1.8 mm☆ Големина : 1.38 м×5.5m1m = 3.3 фт, Купи повеќе парчиња без сечење, најдолг тек е 18 метри.☆ Кожа карактеристики : носат-отпорни, отпорно на гребење, водоотпорен и влага-доказ☆ Кожа употреба : дома мека торба / троседот / столче / багаж / лаптоп / DIY стариот мебел замена☆ Забелешки : 1. Поради прирачник за мерење, ќе има некоја грешка од 1-3 cm во големина, ве молам прости ми.2. Во однос на хроматските аберации, ќе има мало хроматските аберации се должи на разликата во стрелаштво светлина.Врз основа на вистински производ.молам да се excused3. Ние ќе се обезбеди најдобра услуга и најдобрите шопинг искуство за секој клиент.За да се обезбеди задоволително цел, ве молиме да обезбеди димензии во упатствата.Ако не сте сигурни за големината, ве молиме да ни испратите коментар.4. Овој производ е само еден благ вкус (на вкус ќе исчезнат откако ќе бидат оставени за два дена)5. Имаме многу слични популарни производи, ве молиме кликнете на "LIJINGYU" за да влезете во нашата продавница и ние ќе ви каже уникатни стилови и специјални производи.6, Нашата времето за испорака е 10-20 дена, освен за оддалечените области.Ве молиме да се разбере дека.☆ Услуга : Можете да contac.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата