.

.

CHuangQi Кујна Капак и Лажица Одмор, Шпатула Одмор ,Saucepan Капакот на Држачот ,Готвење Лажица Одмор-од Нерѓосувачки Челик (1 Сет)

CHuangQi Кујна Капак и Лажица Одмор, Шпатула Одмор ,Saucepan Капакот на Држачот ,Готвење Лажица Одмор-од Нерѓосувачки

DEN 203.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Големина : L×W×H=7.1×5.9×7.9 инчи.Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик.Остатокот е погодна за капаци помалку од 15 инчи во дијаметар и различни големини на готвење лажица.Тоа може да се направи вашиот cooktop чисти и хигиенски, тоа може да собира drippings од капак и се чува на вашиот шпорет за да се исуши.Тоа е лесно да се соберат, здрав и лесен за чистење.CHuang Qi Кујна Капак и Лажица Одмор, Шпатула Одмор ,Saucepan Капакот на Држачот ,Готвење Лажица Одмор-од Нерѓосувачки Челик (1 сет).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата