.

.

Lilax Бебе Девојка Новороденче Накит Layette 4 Парче Подарок Сет

Lilax Бебе Девојка Новороденче Накит Layette 4 Парче Подарок Сет

DEN 647.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Увезени.Машина За Миење.Сет Вклучува : Jeweled нозе footie, чевли, капи, лак детали белезници.Совршен светкавиот 'Ме Однесе Дома' облека е направен од 100% мека памучна.Од суштинско значење за секое новородено и одлична за подарок за бебето тушеви дека новите родител ќе го цениме!.Footie украсени со лакови, кристал копчиња и седум snap plackets за полесно облекување.Големина 0-3 Месеци.Машина перат.Направен во Турција.Lilax е бренд што се составува автентични дизајн и убава облека за децата кои заслужуваат сочувство и љубов.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата