.

.

JumpOff Веќе Новороденче Layette Сет (17 Компјутери), 0-3 Месеци

JumpOff Веќе Новороденче Layette Сет (17 Компјутери), 0-3 Месеци

DEN 1199.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Памук.Совршен За Очекуваат Родители – Со 17 бебе најважен во овој layette го поставите, тоа е совршено бебе подарок сет за новите родители.Тоа вклучува 2 бебето капи, 4 кратки ракави onesies, 2 долги ракави onesies, 1 краток ракав погоден за носене ќебе, 2 swaddle ќебиња, 3 bibs, и 3 burp облека.За Доенчиња 0-3 Месеци – ги littlest оние удобно, среќна, и сигурно со овој сет на новороденче и доенче облека и додатоци.Направени со мека памучна, ќе сакаат да се чувствуваат.Погоден за носене Ќебе со Closeable Ракави - На погоден за носене ќебе е тенок доволно дека тоа може да се обезбеди со оружје или оружје-од swaddling.За грб-во swaddling, родителите може да навивам ракави внатре и се повлече еластичен размавта во текот на отворањето да се задржи вашето бебе безбедно и топло.Симпатична Дизајни – Овој голем бебето layette сет содржи мешавина на комплементарни цврсти, шарени, и графички дизајн, вклучувајќи ги и нашите оригинални диносаурус уметност во розова и тиркизна акцент бои.Вашиот малку munchkin ќе изгледа добро и се чувствуваат добро во мека памучна облека.Лесен За Чистење – Кога е време за чистење, сите предмети во оваа група може да се стартува преку миење и фен.Со 6 bodysuits, вие секогаш ќе имате резервна на страна додека ги мие другите.Ако не, добро..Ќе имаме сочувство.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Вашиот малку чудно е чиста магија, исто како и оваа мама и бебе розова диносаурус дуо!Вие и вашето бебе ќе љубов на слатки розова и тиркизна бои на овие сцени, го направи за treasuring на совршени моменти на љубовта кога сте snuggling со твоите шпрт дино.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата