.

.

FitSand тежок Случај за Aibocn Моќ Банка 10000mAh Надворешна Батерија Полнач

FitSand тежок Случај за Aibocn Моќ Банка 10000mAh Надворешна Батерија Полнач

DEN 47.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Случај Надворешни Големина : инчен, Тежина : g.Добро направени случај : Трајни и мазна 360¡ã двонасочна патент со деликатна крои , погодно за вас да се стави во и надвор случај.Висок Квалитет на ЕВА : Тешко школка со Водоотпорен и Shockproof материјал.Мека внатрешна фланелен боксери текстура спречување на шок и притисок.Продолжување на вашиот производ, услуга за животот, заштити вашиот производ нов живот.Безбедност Гаранција : Тешко ЕВА Материјал е Shockproof Dustproof и Водоотпорен да се заштити вашиот Џеб Ножеви Црното Блејд Тактички Нож од влијанија и нота.Пакетот Вклучува : 1 x Случај (За продажба е случај само (уред и додатоци се продава одделно) ).Внимание : Не вклучувајќи Џеб Ножеви Црното Блејд Тактички Нож Опис : Shockproof Dustproof и Водоотпорен ЕВА материјали.Повеќе простор може да собере повеќе додатоци.Уникатен дизајн,Мека внатрешна со несреќа подлога. 100% заштита.Пренослив, мода, светлина и голема заштитни случај за Џеб Ножеви Црното Блејд Тактички Нож од штрајк и scrape.Изгради-во супер квалитет поставата одразува чувствувате вкус и обезбедува долготрајна перформанси.Мекото анти-статички обвивка може да се заштити вашиот омилен уред од испакнатини учениците и гребнатини.Пакетот Вклучува : 1 x тежок Случај (За продажба е случај само (уред и додатоци се продава одделно) ).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата