.

.

Wet & Диви Дивиот Сјај на Ноктите Боја, Кој е Ултра Виолетова (Пакување од 2)

Wet & Диви Дивиот Сјај на Ноктите Боја, Кој е Ултра Виолетова (Пакување од 2)

DEN 192.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Нашето барање за слава!Ние започна влажни n диви во 1979 година, со овој еп лак и тоа е нашата врвот продавачи.Не само што се тие само директно до страшни, но имаме секој боја, текстура и ефект на кои можете да можеби се мисли на : креми, metallics, блеска, сте го името!Со толку многу бои, секогаш можете да додадете нова или double up!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата