.

.

L. A. Бои Боја Лудост лак .44 оз. CNP544 Вртоглавица

L. A. Бои Боја Лудост лак .44 оз. CNP544 Вртоглавица

DEN 138.24

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ДОЛГОТРАЈНИ.ЧИП ОТПОРНИ.БРЗО СУШЕЊЕ.Боја Лудост е возбудлива нова колекција на живописни, светли бои за прстите на рацете и нозете!Брилијантни бои веднаш да го додадете знакот за секој стил.Без разлика што вашиот расположение е - овие радосна, блескави, флертувачки нијанси сигурно ќе заличи вашиот ден & ноктите. 132 бои за да изберете од!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата