.

.

Kleancolor Неонски Ноќен Живот - Неонски Помине Лак Мини Колекција Уметност NPC599 + Бесплатно Патент Торба

Kleancolor Неонски Ноќен Живот - Неонски Помине Лак Мини Колекција Уметност NPC599 + Бесплатно Патент Торба

DEN 160.32

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Неонски Ноќен Живот Мини Колекција NPC599. Мини Големина : Нето-Wt. 5ml / 0.17 оз ea.x 6. Jwinfashion Само : Слободен Zip Bag & Бесплатен Превозот за НАС Клиенти Само !. 14 Дена Размена & Наплата Прифати !. - Неонски Ноќен Живот - Неонски Помине Лак Мини Колекција (NPC599) - Klean Color претставува својот долго носење и чип-отпорни Помине Лакови во мал, патување-friendly големина.Сет карактеристики bodacious уште око-фаќање на бои за да се заврши изглед на паметни девојка која знае кога да се направи нејзината изјава. - 6 Бои во 1 Пакет : Неонски Сафир , Неонски Виолетова , Неонски Зелена , Манго , Црвена , Фанки Жолта (Нето-Wt. 5ml / 0.17 оз ea.x 6).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата