.

.

Лаптоп за Ладење Подлога,DRS03 Виткање Лаптоп Ладење Подлога Двојно Фанови LED Сина Светлина Лаптоп Компјутер Кулер(Жолт)

Лаптоп за Ладење Подлога,DRS03 Виткање Лаптоп Ладење Подлога Двојно Фанови LED Сина Светлина Лаптоп Компјутер

DEN 275.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Свитлива и лесно да се носат, двојно фан, транспарентен фан со LED сина светлина.Голем воздухот излез, multispace топлина дисипација, стабилна и одлични перформанси.Четири стапки се фиксни без завртки и природно се вклопуваат за стегање, повеќе лесен за употреба.Четири нозе на двете страни има вкупно 16 antiskid подлога, имаат antiskid ефект и може да биде убава декорација.Опремени со USB напојување интерфејс и безбедносен прекинувач, безбедни за компјутерски употреба.Функција : 1. Свитлива и лесно да се носат, двојно фан, транспарентен фан со LED сина светлина.2. Голем воздухот излез, мулти‑простор топлина дисипација, стабилна и одлични перформанси.3. Четири стапки се фиксни без завртки и природно се вклопуваат за стегање, повеќе лесен за употреба.4. Четири нозе на двете страни има вкупно 16 анти‑пропадна подлога, имаат анти‑пропадна ефект и може да биде убава декорација.5. Опремени со USB напојување интерфејс и безбедносен прекинувач, безбедни за компјутерски употреба.Спецификација : Предмет Тип : Лаптоп Cooler Material : Пластични Бучава : 23db Fan Големина : Прибл. 60 x 60 x 12mm / 2.4 2.4 x x 0.5 in Speed : 500 ВРТЕЖИ во минута до 2.500 RPMAir Волумен : 5.6 cfm-28cfm Power : USB 5.6 V моќ supply Package Листа : 1 x Лаптоп Cooler1 x USB Кабел .

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата