.

.

Лаптоп за Ладење Подлога, Dual Фан Количка за Лаптоп Кулер, 2.4 2.4 x x 0.5 во USB Кулер за Лаптоп со 2 Навивачите LED Сина Светлина безбедносен Прекинувач со 500 ВРТЕЖИ во минута

Лаптоп за Ладење Подлога, Dual Фан Количка за Лаптоп Кулер, 2.4 2.4 x x 0.5 во USB Кулер за Лаптоп со 2 Навивачите

DEN 743.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Количка -Свитлива и лесно да се носат, двојно фан, транспарентен фан со LED сина светлина.Голем Воздухот Излез-Големи воздух излез, multispace топлина дисипација, стабилна и одлични перформанси.Лесен за Употреба -четири стапки се фиксни без завртки и природно се вклопуваат за стегање, повеќе лесен за употреба. 16 Не се Лизга Подлога -Четири метри на двете страни има вкупно 16 antiskid подлога, имаат antiskid ефект и може да биде убава декорација.со Switch-Опремени со USB напојување интерфејс и безбедносен прекинувач, безбедни за компјутерски употреба.Функција : 1. Свитлива и лесно да се носат, двојно фан, транспарентен фан со LED сина светлина. 2. Голем воздухот излез, multispace топлина дисипација, стабилна и одлични перформанси. 3. Четири стапки се фиксни без завртки и природно се вклопуваат за стегање, повеќе лесен за употреба. 4. Четири нозе на двете страни има вкупно 16 antiskid подлога, имаат antiskid ефект и може да биде убава декорација. 5. Опремени со USB напојување интерфејс и безбедносен прекинувач, безбедни за компјутерски употреба.Спецификација : Предмет Тип : Лаптоп Кулер Материјал : Пластични Бучава : 23db Фан Големина : Прибл. 60 x 60 x 12mm / 2.4 2.4 x x 0.5 во Брзина : 500 ВРТЕЖИ во минута до 2500 ВРТЕЖИ во минута Воздушниот Волумен : 5.6 cfm-28cfm Напојување : USB 5.6 V напојување Пакет Листа : 1 x Кулер за Лаптоп 1 x USB Кабел.

Кон својствата

Item Type:
Laptop Cooler
Material:
Plastic
Noise:
23db
Fan Size:
Approx. 60 x 60 x 12mm / 2.4 x 2.4 x 0.5in
Speed:
500 RPM to 2500 RPM
Air Volume:
5.6cfm-28cfm
Power:
USB 5.6V power supply
Package List:
1 x Laptop Cooler :
1 x USB Cable :
Најдобри предлози во категоријата