.

.

Semify Миленици Russell Terrier Куче Моделот Печатење на Жените Бања Облека

Semify Миленици Russell Terrier Куче Моделот Печатење на Жените Бања Облека

DEN 2167.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Карактеристики На Производот : .Секоја облека е рачно изработени највисоките стандарди за квалитет користење на премиум полиестер смеса.Карактеристики пријатна уште лесна ткаенина која е мека на допир и дише за удобност.Авто-вратоврска појас обезбедува безбедна и стилски универзална одговара.Вклучува две предни џебови за дополнителна меморија.Semify Миленици лансираше колекција на уникатни и ретки животински печати дизајни.Можете да изберете од одредена раса куче, мачка, раса, хрчак, раса, папагалот раси, коњ раси, итн.Нашата компанија додава до 50 нови дизајни секој ден во нашиот каталог.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата