.

.

AB Алатки Куче Кадифен Удобност Писклив Црвено Пингвин Куче Играчка 12x23cm

AB Алатки Куче Кадифен Удобност Писклив Црвено Пингвин Куче Играчка 12x23cm

DEN 592.08

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Совршен Божиќ Подарок за вашето куче.Совршен за умилкувам на телото или меки се игра време!.Овој Божиќ куче играчка е направен од супер мек кадифен.Додадено squeaker да им помогне на примами активна игра.Оваа кадифен играчки е машина перат на 30 степен циклус.Совршен Божиќ тематските подарок за вашиот сакан куче.Оваа Црвено Penquin играчка е супер меки, писклив кадифен играчки дека вашето куче ќе љубов.Совршен подарок за вашиот четири нозе пријател на Божиќ.ИДЕАЛЕН ЗА СИТЕ КУЧИЊА КОИ САКААТ ДА ИГРААТ.Ова Пингвин Куче Играчка е направен на кадифен мек материјал за доставување колку на стилот како што тоа го прави како мека, cuddly придружник Скриени squeaker во играчка обезбедува додаде интеракција и да играат за вашето куче.Околу Големина : 12x23cm Безбедност Совет : За вашето домашно милениче безбедност испита играчка од време на време за да носат и да го замените кога е соодветно.Домашни миленици треба да биде под надзор, кога играте со играчки.Ве молиме имајте во предвид дека ова куче играчка не е погодна за силни chewers.Отстрани веднаш, ако станува оштетени.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата