.

.

Ampco Безбедност Алатки 4480 Клуч, Кутија Крајот, Не Предизвика, Не-Магнетни, Отпорен на Корозија, 75 mm

Ampco Безбедност Алатки 4480 Клуч, Кутија Крајот, Не Предизвика, Не-Магнетни, Отпорен на Корозија, 75 mm

DEN 19853.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Не-Предизвика, Не-Магнетна РЕЗОНАНЦА и Чиста Соба средини; Отпорни на Корозија дури и во најтешките средини.Пакет Димензии : 24.4375" L x 4.625" W x 1.5625" Х. Ampco Безбедност Алатки 4480 Клуч, Кутија Крајот, Не Предизвика, Не-Магнетни, Отпорен на Корозија, 75 мм.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата