.

.

SBSNH Надзор Камера Отворено Камера IR Безбедносна Камера за Аналоген Систем за Надзор со Конектор

SBSNH Надзор Камера Отворено Камера IR Безбедносна Камера за Аналоген Систем за Надзор со Конектор

DEN 3660.24

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Хоризонтална Резолуција : 1080 P.Леќи на камерата : 3.6 mm.Број на IR Led диоди : 2 Низа IR Led диоди.Инфрацрвено Осветлување (Ноќно) : до 115ft.Водоотпорна : Yes.Хоризонтална Резолуција : 1080 PLens : 3.6 mm Number на IR Led диоди : 2 Низа IR LEDs Infrared Осветлување (Ноќно) : до 115ft Weatherproof : Yes Material : Метал Body Patented лесна инсталација дизајн, може да се инсталираат камери за себе без напорна работа.1) Завртка заградата база на таванот (или ѕид)2) Олабави nut3) се Прилагоди на агол на camera4) Стегне орев и angle Specifications Night Визија Rainproof Функција Визуелна Спогодба двонасочна Аудио Видео Врата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата