.

.

IC Реално време IPEL-B40V-IRW1 Внатрешна/Надворешна 8MP WDR IR Мали Куршум Мрежна Камера, 1/3 4MP Прогресивна CMOS, Моторните 2.7~13.5 mm Varifocal Леќа, 4 IR-Led диоди, Растојание До 50m, IP67, 12VDC или

IC Реално време IPEL-B40V-IRW1 Внатрешна/Надворешна 8MP WDR IR Мали Куршум Мрежна Камера, 1/3 4MP Прогресивна

DEN 3551.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. 1/3" 4 Мегапикселна прогресивна CMOS.WDR(120d B), Ден/Ноќ(МЦП), IVS, HLC, 3 DNR, AWB, AGC, BLC.Вграден-во 4 IR LED, Растојание до 50m (164ft). 1ch аудио во 1ch audio out/ " 2ch аларм во 1ch аларм за излез.IP67, IK10, 12 VDC или Рое, e POE поддршка.IC Реално време IPEL-B40 V-IRW1 Внатрешна/Надворешна 8 MP WDR IR Мали Куршум Мрежна Камера, 1/3" 4 MP Прогресивна CMOS, Моторните 2.7~13.5 mm Varifocal Леќа, 4 IR-Led диоди, Растојание До 50m, IP67, 12 VDC или По Клучните Карактеристики - 1/3" 4 Мегапикселна прогресивна CMOS - H. 265 & H. 264 троен стрим encoding - 25/30fps@4 MP(2688x1520) - WDR(120d B), Ден/Ноќ(МЦП), IVS, HLC, 3 DNR, AWB, AGC, BLC - Micro SD картичка, до 128 GB - Моторните 2.7~13.5 mm varifocal леќа - Изградена-во 4 IR LED, Растојание до 50m (164ft) - 1ch аудио во 1ch audio out/ "2ch аларм во 1ch аларм надвор IP67, IK10, 12 VDC или Рое, e POE поддршка Спецификации - Слика Сензор : 1/3" 4 Мегапикселна прогресивно скенирање CMOS - RAM/Rom : 512 MB/32 MB - Минимално Осветлување : 0.03 Лукс/Ф1.4 (Color1/3s30 IRE) 0.3 Лукс/Ф1.4 (Color1/30s30 IRE) 0 Lux/Ф1.4(IR за) - S/N Сооднос : Повеќе од 50d B - МО On/Off Контрола : Auto/Manual - Макс.Бленда : Ф1.4 - Агол на Гледање : H : 106-31° V : 58-17° - Оптички Зум : 5x - Затворете Фокус Растојание : 300мм (11.81") - IVS : Tripwire, Упад, Објект Напуштени/Недостасува - Напредни Интелигентни Функции : Препознавање на Лице - Bit Rate : H. 264 : 24 K-10240 Kbps, H. 265 : 14 K-9984 Kbps - Motion Detection : Off/On (4 Зони Правоаголна) - Дигитален Зум : 16x - Флип : 0°/90°/180°/270° - Огледало : Off/On - Приватност Маскирање : До 4 области - Ethernet : RJ-45 (100/1000 Base-T) - Макс.Кориснички Пристап : 20 - Edge Складирање : NAS/Локален КОМПЈУТЕР за размена на инстант снимање/Micro SD Картичка 128 GB - Напојување : DC12 V Рое(802.3 на)(Класа 0), E-Рое Поддршка - Потрошувачка на Енергија : .

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата