.

.

HEBE Анти Замор Кујна Мат Сет од 2 Не се Лизга Кујна Килим Тркач Дебели Cushioned Кујна патосници Сета Удобност Стои Мат Водоотпорен Отпорни на Дамки,17.3x30+17.3x59

HEBE Анти Замор Кујна Мат Сет од 2 Не се Лизга Кујна Килим Тркач Дебели Cushioned Кујна патосници Сета Удобност

DEN 1055.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Дебела Cushioned Кујна Душеци Тркач : HEBE анти замор кујна патосници се направени од 1.2 см (0.47 инчи) премија ПВЦ материјал кој поттикнува на добро држење на телото и ги ублажува стресот во разни притисок поени околу телото, посебно во нозете, глуждовите .Не се лизга поддршка;.Водоотпорен и масло доказ;.Дамка отпорни, лесно чистење;.Елегантен дизајн со различни модели;.Донесе повеќе радост и утеха на вашиот готвење време;.HEBE е професионална Дома Не се лизга поддршка;Водоотпорен и масло доказ;отпорни на Дамки, лесно чистење;Елегантен дизајн со различни модели;Донесе повеќе радост и утеха на вашиот готвење време;HEBE е професионална Насловна & Кујна производи производителот со години на работно искуство, со фокус на квалитетот, вредноста и услуга.HEBE cushioned анти замор кујна килим и тркач поставени се направени од висока густина ПВЦ пена материјал што се додава дополнителна заштита за постарите и за бебиња, и карактеристики класичен модел, кој може да се поврзе со било кој постоечки дома декор.Овие дебели cushioned antifatigue кујна мат и тркач обезбеди доволно поддршка за вашата нога и колена во текот на долги периоди на постојани дали ви се работат или готвење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата