.

.

Moncey Лесно Риба Кука Смена, Стискаш-Од Риба Т-Облик Кука Сепаратор Алатки, Преносни Лесно Стигнат До Алуминиум Риболов Куки Extractor

Moncey Лесно Риба Кука Смена, Стискаш-Од Риба Т-Облик Кука Сепаратор Алатки, Преносни Лесно Стигнат До Алуминиум

DEN 238.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

СПЕЦИФИКАЦИИ : Алуминиум ABS справи со не ' рѓосувачки челик лесно кука eemover.Тоа не е лесно да се произведе вез, брзо одвојување, без повреда.ЗАШТИТА - Не грижете се за оние риба со остри заби, како што се пастрмка и детиште итн, риболов кука смена ќе ги задржи вашите прсти далеку од куки.ЕДНА РАКА ОПЕРАЦИЈА - Кука extractor риболов на ергономски пластична рачка може да се вклопи во вашата дланка совршено.Одлично за една рака употреба.Лесно да се носат.НАМАЛУВАЊЕ на ШТЕТА - се Отстрани повеќето од риболов кука extractor дури и длабоко вградени куки со помалку штета на риба, која им овозможува на риболовецот за ослободување на риба во вода.ИЗДРЖЛИВИ - Елоксирани алуминиумски има добра отпорност на корозија за солена вода, лесно се постигне кука смена ергономија пластична рачка овозможува удобно и природни зафат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата