.

.

FAJOPQW 3w 5w 7w Вдлабнати Таванот Светлина, се Сече 70-80mm Retrofit Вдлабнати Светла Тела за Комерцијални Дома Вдлабнати вградна светилка Luminaire

FAJOPQW 3w 5w 7w Вдлабнати Таванот Светлина, се Сече 70-80mm Retrofit Вдлабнати Светла Тела за Комерцијални

DEN 511.44

Залиха
Достапно за вашата нарачка

✔ Спектакуларни светлосни : се Пробие на претходната дебели дизајн метод, обезбедување на дисипација на топлина и светлина агол истовремено не дебелината на светилка за да ги задоволи висина на подот, таванот. ✔ Поради користењето на целосна чип процес, IC контроли DC напојување, може да се спречи сјајот и гребење, снимање со мобилни телефони или дигитални камери, светлината не е jitter. ✔ Широк спектар : погоден за коридори, дневна соба, кујна, спална соба, ресторан, канцеларија и повеќе деловни или станбени апликации. ✔ minimalize : мали димензии, мала тежина, погодна за секој таванот, многу ниска надворешниот дизајн, но се подобри вашиот дом со стил, безбедност, акцентот, кука, и дома реновирање покажува осветлување. ✔ Удобно светло : Понуда во близина на сончева светлина квалитет светлина за вистинска боја рендерирање и доследност во вашиот дом, покажувајќи повеќе природна боја повеќе активни.Нашите вградени LED светла се проверуваат од страна на безбедносните проверки за да се осигура подобар квалитет, безбедност и сигурност.Тоа зрачи сонцето-како квалитет кој овозможува вистинска боја развој за да се исполнат било расположението, или за украсни потреби.Силна spring Our вградена светилка е лесно да се инсталира, и неговата структура има добра структура која може да биде брзо фиксни на таванот.Тип : вграден кертриџ / LED таванот / центарот на вниманието / panelcolor : White Material : aluminum3 W дијаметар : 90mm; понесе големина : 70-80mm5 W дијаметар : 90mm; дупчење големина : 70-80mm7 W дијаметар : 90mm; дупчење големина : 70-80mm Power : 3 W, 5 W, 7 W,Осветлување тип : LEDVoltage : 110 V ~ 240 V (вклучувајќи го и)Рефлексивни : ≥Ra90 Light боја : бела светлина, топла светлина,Боја temperature White : 5700 K-6000 KWarm светлина : 2800 K-3000 KSelect боја индекс : 30,000 hours Certification : CE, Ro HS, FCCStyle : модерна, едноставно, fashion Used во : Дома : Ресторан, Ходник, Дневна Соба, Спална соба, Кујна, Градина.Канцелариски : сала за состаноци, работна област, пред шалтерот, изложбена сала.Други : Ресторан, Бар, Бар, Кафуле, Музеј, Продавница, итн.количина : 1 Product : Цилиндар lamp Good жици system Improve прецизен производство систем, не може да биде уништена за долго време.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата