.

.

HETX7 Модерен Минималистички 5W 7W 12W LED Флеш Планината вградна светилка Ултра-тенок Алуминиум Рефлектор Тела Вдлабнати Рефлектори Светлина Luminaire со LED Чип за Дневна Соб

HETX7 Модерен Минималистички 5W 7W 12W LED Флеш Планината вградна светилка Ултра-тенок Алуминиум Рефлектор

DEN 1360.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Основните параметри】Материјал : алуминиум;Borehole Димензии : дијаметар 7.5 cm,9cm,10cm,12cm,14.5 cm,176cm,19cm;извор на Светлина тип : бела светлина, топла светлина, неутрална светлина; Применливи напон : 110-240 V;Моќ : 5 W, 7 W, 10 W, 12 W, 15 W, 18 W, 24 W. 【 Минималистички Дизајниран】Мали димензии и мала тежина да погодна за секој таванот,исклучително низок профил, дизајниран но го подобри стилот на вашиот дом,идеален за општи, акцент и екран осветлување за дома реновирање. 【Удобно светло】обезбедува близина на сончева светлина квалитет светлина за вистинската боја рендерирање и конзистентност во вашиот дом, покажуваат природна боја повеќе vibrantly. 【Лесно да се инсталира】 Алуминиум Легура Тело со Вграден-во Трим Прстен, висока безбедност не е doubtly увери.Тоа лесно може да се инсталира без користење на било какви алатки. 【По-продажбата на услугата】може да се обезбеди квалитетот и услуги на клиентите.Ако постои било каков квалитет проблем, ве молиме контактирајте го нашиот продавачот услуга, Ние ќе им помогне на гости да ги реши сите проблеми со квалитетот.Апсолутна нула ризик на оваа набавка.HETX7 Осветлување Тела, Светло до крајот на својот живот, да ви даде топла и пријатна домашна атмосфера.Светлината информации : Категорија : Внатрешна downlight Style : Модерна, European Material : Aluminum Dimensions (види димензија цртеж) : 5 W : Borehole Големина : 75mm7 W : Borehole Големина : 90mm10 W : Borehole Големина : 100mm12 W : Borehole Големина : 120mm15 W : Borehole Големина : 145mm18 W : Borehole Големина : 160mm24 W : Borehole Големина : 190mm Applicable моќ : 5 W, 7 W, 10 W, 12 W, 15 W, 18 W, 24 WLight Боја : Бела светлина , Топла светлина ,Неутрални light Color температура : Бела светлина : 5700 K-6000 KWarm светлина : 2800 K-3000 KNeutral светлина : 3800 K-4000 KUsed за : Дома : трпезарија, ходникот, дневната соба, спалната, кујната.Канцелариски : сала за состаноци, работна област, пред шалтерот, изложбена сала.Други : ресторани, кафулиња, барови, кафулиња, музеи, продавници, итн.На фактура:1 * Downlight Please имајте на ум дека овој производ се продава од HETX7,Ние секогаш се одржи 100% доверба во нашите производи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата