.

.

xgfqb Простор Алуминиум Солидна Крпа Багажник,Крпа Железнички,Еден Пол Удар-Слободен Крпа бар,Нема Рѓа Удар-Слободен за Бања, Кујна Канцеларија На 25cm (10inch)

xgfqb Простор Алуминиум Солидна Крпа Багажник,Крпа Железнички,Еден Пол Удар-Слободен Крпа бар,Нема Рѓа Удар-Слободен

DEN 1382.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Простор за Заштеда на енергија :Оваа крпа лентата за зачувување на вредни простор, така што ќе трошат помалку квадратни снимката на чување и повеќе за живеење.Оваа крпа бар цврсто фикс за било каква рамна површина.Од суштинско значење За Секое Домаќинство : Оваа Премија Крпа Железнички Ви Нуди Елеганција И Удобност Ви Треба за дома.Користете Крпа Железнички Во Вашата Бања Или Кујна И да ја Задржите Вашиот Крпи уредно.Крпа Железнички Е исто Така се Идеални Да ги Споделите Вашата Сува Крпа По Секоја употреба.Квалитет на услугата : Доколку имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте ме преку е-маил, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!.Дали Сакате Модерна,Силна И Стилски Додатоци За Вашата Прекрасна Бања?Крпа Рек Ќе Ги Импресионира Вас!Крпа Рек Имаат Долг Живот И Не Рѓа.совршен За Бесење И Организирање Ќе Пешкир,Бања Крпи И Облека Во ред.Висок Квалитет Крпа Рек Сите метални Крпа Носителот Произведени Од Вселената Алуминиумски Материјал,Заштита Од Корозија & Рѓа,Силна Тешки Капацитет.Брзо И Лесно Да Го Инсталирате : 1.чистење На Ѕид 2.отстранување На двострано Лепило Површината Заштитен слој 3.се применуваат Лепилото рамномерно 4.Користите Вашите Раце Да Притиснете На Ѕидот За 3 минути 5.се чека 24 Часа.ова Ќе Го Направи Крпа Рек Посилни,Силна Тешки Капацитет,Не Ќе Падне.кога Отстранување,Остави Без траги.Лесно чистење се Користи Само на Регуларни Сапун Решенија За Чистење И Одржување.Не Користите Било која од Абразивни материјали.На оваа високо-Квалитетни Крпа Барови За Монтирање на Ѕид Не Само што го Збогатува Вашата Бања?!И Тоа Е Повеќе од Убедлив Дека Неговиот Квалитет И Лесно Монтирање на Ѕид Се Погодни И издржливи.Answer : ___________________________ Note : ☆ ве Молиме овозможи 1-2cm големина отстапување и благо боја разлика. ☆Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте ме преку е-маил, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!Инсталација : Удар-слободна Површина Технологија : Anodic оксидација Материјал : Space алуминиум.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата