.

.

QYOURDA Облека Сушење Полици Крпа Рек Нерѓосувачки Челик Ѕид Сушење Управување со Цврст Кука Тоалет и Бања Полица Мобилни Телескопски Виткање Крпа Носителот Полица (Г

QYOURDA Облека Сушење Полици Крпа Рек Нерѓосувачки Челик Ѕид Сушење Управување со Цврст Кука Тоалет и Бања

DEN 5924.64

Залиха
Достапно за вашата нарачка

На телескопски решетката може да се исправи во должина од 35cm.На багажник, виси не само што може да суви крпи, но, исто така, сува облека.Ширина на стигнале крпа железнички панел е до вас.Згусне 6 цевки со вграден-во облека кука плоча подвижен кука.Мултифункционален крпа рек направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик SUS304.Гледањето е верување, товарот ефект е добро.Производ материјал SUS304 нерѓосувачки steel Surface технологија огледало polishing Installation метод : удирање/free punching Pipe дебелина 0.5 mm Pipe дијаметар 12mm Product спецификации 80-90-100cm Installation локација балкон/единствен сушење рек/затворен крпа rack The ширина на стигнале крпа железнички панел е до you Thicken 6 цевки со вграден-во облека кука плоча подвижен hook Multifunctional крпа рек направен од висок квалитет на SUS304 нерѓосувачки steel Seeing е да се верува, товарот ефект е good The телескопски решетката може да се исправи во должина од 35cm.На багажник, виси не само што може да суви крпи, но, исто така, сува облека.Може да се продолжи до ширина на 35cm на longest Can висат облека на закачалка, прошируваат маса и зголемување на пешкир, повеќе од enough The силна и густа цевка е направен од дебела цевка, и избраните материјали овозможи на полица да носат повеќе weight6 цевки + 1 облека кука одбор да се купи еден е еднакво да се купуваат повеќе производи, цена-ефикасен, силна practicability Humanized дизајн цевка и база навртки може да бидат извртени за да ја прилагодите ширина според needs Nail-слободен дупчење инсталација method1. Избришете ѕидот за да бидете сигурни дека тоа е clean2. Место на не-означување на hole3. Откине назад glue4. Залепите на ѕидот, инсталација е завршена.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата