.

.

Електрични Криви Загреан Пешкир Сушење Рек 14 Барови Ѕид Монтирани Црна Крпа Потоплите 304 од не ' Рѓосувачки Челик, Електрични Загреан Пешкир Решетката за Стилски Ба

Електрични Криви Загреан Пешкир Сушење Рек 14 Барови Ѕид Монтирани Црна Крпа Потоплите 304 од не ' Рѓосувачки

DEN 984.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Лесен за Инсталација : Ние обезбедуваме два инсталација методи на крпа потоплите(plug-in или хард-жичен).Секој крпа потоплите доаѓа со целосна инсталација комплет со сите одредување додатоци, само може да се качи на крпа ги брзо и лесно користење на хардверот што се предвидени.Ако имате било какви прашања во текот на користење, ве молиме слободно контактирајте со нас.Голем 14 Бар Криви Дизајн : Овој елегантен и функционална крпа потоплите се вклопува во секој ентериер.Нејзините криви дизајн е погодно за бесење крпи и користи 14 барови рамномерно да се дистрибуираат топлинска, затоплување до 2 големи пешкири или бањарки.Може да се стави на повеќе предмети на тоа во исто време додека тие не се преклопуваат.Совршен за да имаат пријатна, топла крпа подготвен кога вие и вашето семејство чекор излезе од туш или када.Брзо Греење & Прегреат Заштита : Едноставно вклучување на прекинувачот, 5 минути Топла крпа.Вграден-Во термостат кој може да се чува на температура на 113°F (45°C)и заштеда на енергија.Тоа нема да ве направи на топлинска цевка е премногу топла и да предизвика крпа да изгори надвор, Безбедно и Анти Scald, дизајнирани да работат 24 часа на ден. (Забелешка : Вистинската температура ќе зависи од надворешната температура & влажност).Премиум Материјал : крпа решетката е delicately направен од висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик, која има исклучителна цврстина и трајност на трајни.Во меѓувреме, неговата matta црна површина неверојатно е комбинација на модерен изглед и водоотпорен функционалност, сигурни дека за да се направи крпа рек практичен додаток во вашата бања.IP65 водоотпорен и електрична енергија доказ, заштита на здравјето на целото семејство.Простор за Заштеда на енергија и да се Монтира на Ѕид : крпа потопол е совршен towelheating решение за домови.Ова е ѕид монтирани крпа потоплите кои можете да инсталирате на ѕид.Тоа е дизајн зголемува просторот на вашиот подот.Својот модерен стил го прави погоден за вашиот дом, хотел, бањата, па дури и отворено области со вода заштита.Не само совршен крпа грејач, но исто така и прекрасен бања декорација.Име на производ : Електрични крпа рек Боја : Црна потрошувачка на Енергија : 162 W Напон : НАС : 110 V, ЕУ : 220 V Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки челик Греење time : 5-10 минути Температура : 45° C - 55° C Водоотпорен одделение : IP56 Појдовни на ветер : Право појдовни линија Планината Тип : Ѕид Монтирани Моќ Тип : Plug или Hardwired Главни функции : Сува, постојана температура, водоотпорен Употреба : Дома бањи, хотели, и бањи итн.Големина : 43.3 x 20.47 x 4.72 инчен(1100x520x120mm) Она што се вклучени : 1pc крпа потоплите рек + Инсталација на додатоци + Инсталација рачно(кинески или на англиски јазик) Забелешка : Прирачник за мерење на разни големини има одредена грешка.Ве молиме погледнете го вистински производ!Проектот може да биде малку поинаков од слика се должи на екранот на светлата и да се прикажува.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата