.

.

Загреан Пешкир Багажник, Кат Стои Загреан Пешкир Полици Потоплите Алуминиум Заштеда на Енергија Греалка за Бања Пешкир Грејач Железнички Дома Бања Прибор

Загреан Пешкир Багажник, Кат Стои Загреан Пешкир Полици Потоплите Алуминиум Заштеда на Енергија Греалка за

DEN 588.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ЗАШТИТА на ЖИВОТНАТА средина : заштеда на Енергија и без бучава, нема загадување, заштеда на енергија, заштита на животната средина, прекрасен изглед, лесно да се користи.ПОСТОЈАНА ТЕМПЕРАТУРА на ГРЕЕЊЕ : Нема покритие температура range50°C ~55 °C, не му наштети на кожата не му наштети на облека.ВИСОК КВАЛИТЕТ : Алуминиум , Водоотпорен , висока температура отпор, отпорност на корозија, без промена на бојата, не исчезнува.БРЗО ГРЕЕЊЕ : Тоа е толку едноставно како pluging во стандарден електричниот штекер.Овој кат монтирани загреан пешкир потоплите рек ќе безбедно, брзо и рамномерно топло големи дебели пешкири и бањарки, како и washcloths и рачни крпи.ПОГОДНОСТ : Држи крпи топли и свежи.Суво и топло , бански костуми perfect, бебе ќебиња и постелнина.Производ големина : 1470*540*940mm Напон : 110 V-220 V (може да се бара од страна на клиентот) Моќност : 230 W Нето тежина : 3.1 kg Носејќи тежина : 11-15 KG Број на грејни цевки : 20 греење цевки Главни функции : сува, постојана температура, водоотпорен, leakproof, висока температура отпорни, безопасни за облека Работна температура : 50°C±5 Производ материјал : Алуминиум Водоотпорен : да ● Убава И Издржливи : надворешниот дизајн е модерен и убава, нема рѓа, нема корозија, без оксидација, нема промена на бојата, долго-траен, како нова ● Заштита на Животната средина : заштеда на Енергија и без бучава, нема загадување, заштеда на енергија, заштита на животната средина, прекрасен изглед, лесно да го користите ● Користете опсег : бања, кујната, ходникот, cloakroom, гардероба итн.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата