.

.

304 од не ' Рѓосувачки Челик Крило орев M10 Рака Извртени сврзувачки елементи Пеперутка Крило во Облик на орев DIY Хардвер Пакет на 6

304 од не ' Рѓосувачки Челик Крило орев M10 Рака Извртени сврзувачки елементи Пеперутка Крило во Облик на орев

DEN 186.96

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Материјал : 304 од не 'рѓосувачки челик,анти-' рѓа,отпорен на корозија,практични и долго траат.Големина : M10;Пакување : 6 компјутери по пакет.Широка примена : На рака извртени крило орев може да се широко се користат во машини&електронски&комуникациска опрема,мебел и декорација,итн.кој бара брзо или често демонтажа или прилагодување.Тема : темата на крило орев е точна, длабока и не се лизгаат по затегнати.Тоа уверува ќе безбедност е во употреба.Лесен за користење : Користете рака да ги извртуваат крило орев, без алатки потребни.Материјал : 304 од не ' рѓосувачки steel Size : M10 Packing : 6 компјутери по пакет.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата