.

.

Крајбрежје Морски Пијат Кригла Носителот C/P Месинг

Крајбрежје Морски Пијат Кригла Носителот C/P Месинг

DEN 321.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Лесно Се Монтира И Се Отстранува За Складирање.Вклучува Може Да Koozie. (Може Да Се Разликуваат Од Тие На Сликата).Не-Истури Дизајн.Вртливата монтирани пијат држачот.Вртливата монтирани чаша носителот цел да се спречи spills.Издржливи хром позлатен месинг изградба дава сила и издржливост не се најде со другите купот на сопствениците.Вклучува монтажа адаптер и СВ хардвер.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата