.

.

Џим ќе Го Сликам Увеселителен парк, 10cm x 10cm, Многоцветни

Џим ќе Го Сликам Увеселителен парк, 10cm x 10cm, Многоцветни

DEN 342.24

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Направен во GB од еукалиптус дрво и меламнин со плута поддршка.Топлина & отпорен на Вода - Совршени за топли и ладни пијалоци. 10cm плоштад - карактеристики високо-квалитетни жив печати.Производ е произведен под лиценца од Нив ќе Сликам.Совршен Letterbox подарок - идеален за Роденден, Тајната на Дедо мраз, Денот на Вљубените, Порибување на Спојници и повеќе.Официјално Лиценцирани Џим ќе Го Сликам Тина Turners Увеселителен парк е направен од еукалиптус дрво и меламнин со плута поддршка.Совршен за топли и ладни пијалоци.Висок-квалитет жив печатење со гланц.Идеален подарок за пријателите и за другите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата