.

.

Vedem Куче, Мачка Милениче Пријатна Атмосфера Руно Кревет

Vedem Куче, Мачка Милениче Пријатна Атмосфера Руно Кревет

DEN 982.56

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Руно.Внатрешниот перница може да се одвои, погодно промени и да им даде на децата повеќе чиста животна средина.Корица : Руно, База : Не-плетени, Пополнете : Полиестер.Машина перат.големина S - 50cm L * 40cm W * 13cm H, големина L - 65cm L * 55cm W * 15cm H. S одговара на миленичиња до 9 кг надвор : 50*40cm, внатрешна 45*35cm L одговара на миленичиња до 17 кг надвор : 65*55cm, внатрешниот 60*50cm.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата