.

.

ШУ UFANRO Пишам Влошки за Кучето & Ортопедски Куче Кревети за Големи Кучиња

ШУ UFANRO Пишам Влошки за Кучето & Ортопедски Куче Кревети за Големи Кучиња

DEN 1439.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Куче пишам влошки е брза апсорпција & leakproof.Куче пенкало мат може да се користи како куче обука влошки, whelping влошки, кутре playpen душеци, и да игра влошки за кучиња.Стави тоа во кутре playpen област и пет гајби, како и.Ортопедски Куче Кревети дистрибуира милениче тежина рамномерно, обезбедува долготрајни поддршка и тапацир за ' рбетот.Ортопедски Куче Кревет Поклопецот е Пренослив Перат.Куче кревет мат одговара на повеќето куче гајби, куче пенкала, пет куќи, или автомобили.ШУ UFANRO Пишам Влошки за Куче 65"x48"/72"x72" Перат Обновливи Куче Влошки Не се Лизга Кутре Подлога Екстра Големи Тешки Absorbency Кутре Пишам Влошки Брз Сува Whelping Влошки за Кучиња Водоотпорен за Куче Playpen/Гајба.ШУ UFANRO Големи Куче Кревет за Големи Кучиња, Водоотпорен Ортопедски Мемориска Пена Куче Кревети со Отстранлив Перат Покрива, со Висока Густина Пена Милениче Кревет Мат, Сива.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата