.

.

Браунинг Кавер-Куче Ткаенина Фрли Диск

Браунинг Кавер-Куче Ткаенина Фрли Диск

DEN 239.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

БРАУНИНГ Од 1878 Година, Браунинг продолжи да претставуваат "Најдоброто што Постои Е" во оружје и отворено производи.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ Тешки ткаенина се протегала преку пена прстен кој е мек на забите и непцата уште доволно издржливи за долгорочен носат и да игра.FLOATABLE Диск лебди за игра во и надвор од водата.ВИСОКА ВИДЛИВОСТ Иако ткаенина е кавер-мисловните акцент крои и Buckmark логото помага во видливост.ГОЛЕМИНА 10" ткаенина фрли диск куче играчка.На Браунинг ткаенина Фрли Диск е совршена играчка за активна куче и на отворено љубов сопственик.Направени со Mossy Даб, Сенка ножеви кавер -, оваа неверојатна потрага играчка е изграден за да трае.Направена со трајни солза-отпорни материјали за продолжен тешка игра.Ги донесат дома некои Браунинг гордост со hi-vis ткаенина Фрли Диск.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата