.

.

MP2 Електрично Загревани Ќебе Машина Перат - Dual Контролер w/20 Греење Нивоа И 10 Часа Авто Исклучи Функција | UL Уверение за Безбедност Стандард - Кралицата 84 x 90, Тен

MP2 Електрично Загревани Ќебе Машина Перат - Dual Контролер w/20 Греење Нивоа И 10 Часа Авто Исклучи Функција

DEN 2039.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

БЕЗБЕДНОСТ УВЕРУВАЊЕ : Постојат 3 топлина прилагодувања за да помогне да се даде совршен износ на удобност и топлина.Направени со 2-час авто исклучи така што немора да се грижите за заспијам со вашиот фрли уште на.УЛ уверение за безбедност стандард.Меки, па Дури и на Топлината : На двојно-еднострани загрева ќебе од MP2 е изградена со една 200 GSM microlight страна и еден 200 GSM берберски страна која нуди екстра мека рака-се чувствуваат.Ултра-тенок електрични жици кои се промовира дури и топлината без да се прави ќебе се чувствувате тешки или претерано гломазна.Намалување на нивото на Греење Сметка : Електрични ќебиња се всушност поевтино да се користи од cranking на топлина во вашиот дом.Користење на MP2 електрична ќебе ви овозможува да го вклучите топлина надолу во текот на ноќта, тогаш дополнителни трошоци всушност може да биде заштеда на пари за инвестиции.Големината и Контролори : MP2 ќебиња се достапни во фрли, близнак, целосна, кралицата и кралот големина.Кралица и крал големина доаѓаат со двојна контрола settings, па ќебе температурата може да се прилагоди за секоја страна од креветот - совршен за оние кои делат кревет со партнер кој сака различни температура.Заштита и Гаранција : Да се чисти вашиот ќебе, само отстранете го приклучокот и контролори пред ставање на вашиот ќебе во машина за перење.Користете нежно поставување на вашиот миење и ниска топлина поставување на вашиот фен.MP2, исто така, нуди 5 - годишна Warantty.Големина : Кралицата (84 во x 90 во) | Боја : Тен.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата