.

.

Мавтајќи Карирани Трки Знамето На Црвениот 3dsports Рекреација Бебе Муслин Ќебе Мека Дише Ватенка Расадник & Креветчето Ќебе Шетач Ќебе за Деца Совршен Бебе Двојно Ќеб

Мавтајќи Карирани Трки Знамето На Црвениот 3dsports Рекреација Бебе Муслин Ќебе Мека Дише Ватенка Расадник

DEN 673.92

Залиха
Достапно за вашата нарачка

100% Полиестер.Материјал : Нашето бебе ќебе е направен од високо-квалитет на кадифен полиестер ткаенини, мека и дише, без штетни материи.Големина : 30 x 40 инчи / 76x102 cm.Многу погодна за бебиња, анти-навремено и мала тежина.Перформанси : супер меки кадифен материјал е мек и дише, топло доволно, но не премногу жешко, па како да се создаде пријатна средина за вашето дете по капење или спиење, така што вашето дете секогаш ќе остане топол, исто како и во Како во рацете на своите мајки, тие ќе се чувствуваат безбедно и сигурно.Карактеристики : бебето прима ќебе Тоа има карактеристики на анти-навремено, анти-бледнее и не-вирусот, погоден за сите сезони.Единствена кадифен намали цвет текстура на грбот може да им обезбеди на вашите малку со еден допир и сензорни искуства.Двете удобно и забавно!.Применливи сцена : Тоа е дефинитивно совршен и уникатен бебе подарок!Идеална големина за мали деца да се носат со нив, погоден за јасли, нап или дневните.Уживајте во мека на допир, погоден за момчиња, девојки, новороденчињата, бебиња, деца.Возрасни, исто така може да се користи во софи, куќи, автомобили или канцеларии во одлична одлука за да се покријат нивните нозе.Премиум Материјал : 100% полиестер, мека и ги поканува текстура на висок квалитет на кадифен микрофибер материјал чува деца топло и пријатно.Удобно : Тоа ви држи топло, но тоа не е дебела до точка каде што ќе се прегрее вас, кои ви даваат совршено балансирана разноврсна фрлиле ќебе за сите сезони употреба.Бебињата Сакаат Безбедност На Пријатна Ќебе.Без разлика дали Тоа е За Swaddling, Користење Како Утешителот Или Дури и Како Дополнителен Слој Во Шетач За Прошетка Низ Паркот, Овој Унисекс, Супер Меки Бебе Ќебе Е Апсолутно Идеал.Идеален подарок избор : Ако Сте во Потрага За Еден Прекрасен Подарок За вашето Бебе Туш Или Да Добредојдовте Бебето, Тогаш Ова Е Одличен Додаток За Секое Бебе е Расадник.ПЕРЕЊЕ & СЕ ГРИЖИ ИНСТРУКЦИИТЕ 1.Ве МОЛИМЕ да се мијат пред употреба.2.Имајте ќебе далеку од оган.3.НЕ висока температура за перење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата