.

.

Кој се ослободува Cheddar Крекери, Ниски Хидрати (Пакување од 2)

Кој се ослободува Cheddar Крекери, Ниски Хидрати (Пакување од 2)

DEN 2104.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Кето.SCD Правни, Надвор Paleo.Глутен Слободни, Жито Слободни.Без Шеќер.Кошер.Овие хрупкави жито слободни, трева-фед сирење бадемово крекери се направи совршен оброк и феноменален извор на протеини10g по порција!Спореди вкус и текстура со традиционалните продавница-купи брендови.Без Генетски Модифицирани Состојки.Не artifical ништо.Лактоза-слободни.Ниски Хидрати.Без Шеќер.Нискиот Гликемиски.Глутен Слободни.Надвор Paleo.SCD Правни, Кошер.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата