.

.

Жените Висока Waisted Памучна долна облека Мека Дише Целосна Покриеност Водат Кратко Дами Гаќи 5-Пакет

Жените Висока Waisted Памучна долна облека Мека Дише Целосна Покриеност Водат Кратко Дами Гаќи 5-Пакет

DEN 239.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

95% Памук, 5% Spandex.Машина За Миење. *【Мека Удобен & Лабава долна облека】Misswho долна облека направени од мека, растеглив и дише ткаенина, супер удобен за носење.Овие гаќи не се погодни само за Секојдневна Употреба, но специјално одлична за Постпартална Обновување.Ако сте само имаше c-дел, овие гаќи се апсолутно вашиот lifesaver, висок пораст начин над инцизија. 【Удобен Целосна Покриеност】 На висока waisted долна облека минатото папокот.Одговара совршено. 【Не Копа, Не Валање, Без Лизгање】Памук & spandex нудат мазна, мека удобно се чувствуваат со изобилство на истегнување.Машина за миење со перење торба. 【Мулти Обоени】Природни умирање технологија, не бледнее, не се деформирани, не-pilling и висок еластичен. 【MISSWHO е Гаќи】Вашиот предлог ќе ни помогне да се подобри производи и да се обезбеди повеќе големи производи.Ако не сте задоволни со нашата долна облека, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе рефундирање за вас. 5 пакети(1*црно, 1*кожата, 1*црвена, 1*сина, и 1*зелена),. 5 пакети( 2* црно, 1*кожата, 1*сина, 1*сива боја),. 5 пакети( 3* црно, 2*сива боја),. 5 пакети( 5* црно),.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата