.

.

WELLAND Природни Работ Крајот на Маса, Дрво од Страна на Маса, Ноќната, Растенијата Стојат 20.5 Висок,Уникатен Десктоп

WELLAND Природни Работ Крајот на Маса, Дрво од Страна на Маса, Ноќната, Растенијата Стојат 20.5 Висок,Уникатен

DEN 1195.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

WELLAND CEDAR ДРВО КРАЈОТ ТАБЕЛА - Изградена со внимателно, со одбрани рекултивираните cedar трупците и лесен за нега на природни лак финиш.ПОДИГНЕТЕ ВАШИОТ ОРКЕСТАРОТ - Ова поставен на маса ќе се вклопи во право во средината на минатиот век, модерен уште примитивни дома декор стил.Веднаш се загрева на вашата дневна соба, спална соба, студија соба, канцеларија, балкон, и сите простори.ЕДИНСТВЕНА ФОРМА, Секое дрво, плоча е рака бере и оформена од страна на квалификувани занаетчии да се зачува својата природна несовршености, така што ниту еден е токму така во дрво жито модели, форма и боја.Мерењето може да варираат од 1-2 инчи.РАЗЛИЧНИ CEDAR ПРОИЗВОДИ - WELLAND нуди разновидност на cedar производи, сите единствен со висок колекционерски вредности и индивидуалност.Се донесе еден дом за да ги просветлат вашиот простор, додека затоплување до вашето срце.СОБРАНИЕТО Е ПОТРЕБНО.Димензија (просек) : 19 (L) x 16 (W) x 20.5 (H) инчи. 1 дрво, плоча со метална плоча во прилог. 3 hairpin нозе.Само-прислушување завртки.Инсталација настава.Простории : дневна соба, спална соба, entryway.Оркестарот Стил : среден век модерна, урбана модерна, современа, Скандинавска, бохемски, farmhouse, дневник, примитивни, рустик.Употреба : од страна на маса, на крајот на маса, акцентот маса, ноќ стојат, растенијата застане.Welland специјализира во природни производи дрво, кои се единствени во многу начини.Оваа Живеат на Работ од Страна на Маса е направен од 100% солидна cedar дрво корени.Оваа страна маса не е само прекрасно парче од дограма, но е повеќе како уметнички дела.Конструирани за практична користи како од страна на маса, ноќната, растенијата застане, а екранот стојат.Исто така се идеални како подарок за вашите пријатели и семејството, или housewarming партија.Секое парче од дрво се внимателно одбрани и се задржи оригиналната форма нејзиниот физички недостатоци, па ниту е токму така во дрво жито модели, форма и боја. 19" долг од 16" широк од 20.5" високи.Табела Врвот е 1.5" дебела.Табела врвот димензија може да се разликува од 1-2 инчи поради својата природна форма. 1 дрво, плоча со метална плоча attached3 hairpin legs Self-допирање screws Installation настава.Оваа табела доаѓа со слој од јасно грб.Чистење е толку едноставно како прашина на површината повремено.Сепак, поради неговата мекост, cedar дрво учениците и гребнатини лесно.Ние препорачуваме примена на sealer редовно да ја задржи својата боја и стабилност.Простории : дневна соба, спална соба, entryway Decor Стил : среден век модерна, урбана модерна, современа, Скандинавска, бохемски, farmhouse, дневник, примитивни, rustic Uses : од страна на маса, на крајот на маса, акцентот маса, ноќ стојат, растенијата застане.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата